İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akif Manaf'tan Yeni Kitap: Erkek Psikolojisi

Dünyaca ünlü yazar Akif Manaf’ın Kadın Psikolojisi kitabı sonrası okurların merakla beklediği yeni kitabı Erkek Psikolojisi raflardaki yerini aldı. Kitap, 70’ten fazla dile çevrilen kitaplarıyla, tüm dünyada kişisel gelişim okurları tarafından gün geçtikçe daha yakından takip edilen Manaf’ın 65. kitabı.

A.Z. yayıncılıktan çıkan Erkek Psikolojisi kitabı, erkek psikolojisini tüm yönleriyle derinlemesine analiz ediyor. Okurlar kitabı okuyarak kitapta verilen varoluşsal bilgiler sayesinde artık erkek psikolojisini çözebilecek.

Oldukça geniş bir okur kitlesine sahip ve günümüz dünyasının en sıra dışı yazarlarından olan Manaf, kitaplarında farkındalığı artıran keskin analizleri ile öne çıkıyor. Yaratıcılık, Aşk, Zekâ, Başarı, Mutluluk, Öfke, Sevgi, Nefret, Devrim, Hırs, Şöhret, Siyaset gibi insana dair hemen her konuda 65 kitabı bulunan yazar, şaşırtıcı bir sadelik ve akıcı bir anlatımla her kesime hitap ediyor.

Hem kadınlar hem de erkekler, bu kadar çarpıcı, gerçek bir anlatımla karşılaşmadınız. “Mutlaka Okuyun!”

Kitap Arka kapaktan:

Bu kitapta erkek psikolojisinin nasıl işlediği derinlemesine incelenmektedir. İkili ilişkilerde özellikle erkeklerin psikolojik bakış açısı kadınlar tarafından anlaşılmıyor ve ilişkiyi zora sokuyor. O yüzden bu kitapta erkek psikolojisi tüm çıplaklığıyla masaya yatırılmaktadır. Erkek psikolojisine dair merak edilen bütün konuların özü burada sunulmaktadır. Aslında çoğu erkek kadından ne istediğini gerçekten de bilmez ve bir robot gibi davranır. Çünkü içgüdülerinin ve onların neden olduğu duygularının farkında değildir. Bu kitapta erkek psikolojisi her yönüyle ele alınmaktadır. Çocukluk, ergenlik, flört, evlilik, babalık, yaşlılık vs. dönemlerinde erkek psikolojisinin çalışma prensipleri açıklanmaktadır. Ama bu konuda en çok merak edilen kadınlarla iletişimdeyken meydana gelen erkek psikolojisidir.

Bir erkeğin ilişki içindeki davranışlarının ana nedeni temel içgüdüdür. Bugüne dek erkek psikolojisi konusunda yazılanlar yeterli değildir. İşte bu kitap oluşmuş boşluğu dolduracak ve erkek psikolojisinin bilinmeyen yönlerine ışık tutacaktır.

15 Yorum

 1. Çiler Karataş Çiler Karataş 22/01/2020

  Muhteşem bir eser.. Erkeklerin hem kendilerini anlamaları hem de kadınların erkeklerle empati kurabilmelerini sağlayan harika bilgiler…

 2. Zeynep erdogan Zeynep erdogan 22/01/2020

  Çok ilginç, ilk defa duydum,hemen okuyacağım

 3. Selma Şanlı Selma Şanlı 22/01/2020

  Çok ilginç bir kitap erkekler kendilerini kadınlar erkekleri anlamak için okusun. Bugüne kadar hep kadın konuşuldu yazıldı çizildi sosyal çalışması yasası yapıldı ama kadın tek başına varolmadı. Şimdi erkeğinde anlayıp hep beraber gelişme zamanı. Keyifli okumalar

 4. Zeki Güven Zeki Güven 22/01/2020

  Çok güzel bir kitap, birçok yazar kadın psikolojisini ele alırken bu sade ve anlaşılır bir dille yazılan ilk ve tek Erkek psikolojisi kitabı diyebilirim. Sitenizde böyle kaliteli yayınlara yer vermeniz beni çok etkiledi. Site yöneticilerine teşekkür ederim.

 5. Ercüment Şirin Ercüment Şirin 22/01/2020

  Kesinlijkle okunması gereken bir kitap…Herkese tavsiye ederim…

 6. Özden Yüksel Özden Yüksel 22/01/2020

  Kitap konusu ve içeriği itibariyle toplumun tam da ihtiyacı olan bir eser. Teşekkürler ve tebrikler.

 7. Bi̇rgül Yıldırım Bi̇rgül Yıldırım 22/01/2020

  En büyük çatışmalar bu ikili ilişkilerde yaşanıyor, çok yerinde bir kitap olmuş,, çok ilgi görecektir bence.????????????

 8. Neslihan Ozakan Neslihan Ozakan 22/01/2020

  Aldim, okumaya basladim bile. Tum kadinlar ve tum erkekler birbirini daha iyi anlamak icin biran once okumali. Muhtesem, cok farkli ve kapsamli analizler iceriyor

 9. Berna K Berna K 22/01/2020

  Heyecanla okuyacağım. Yazarın fiğer kitaplarını çok beğenmiştim.

 10. Nava Nur Nava Nur 22/01/2020

  Vauuuvvvv Süper! Kitabı hemen edindim ve okudum. Gerçekten çok etkili bilgiler verilmiş. Herkese tavsiye ederim.

 11. Funda Altınok Funda Altınok 22/01/2020

  Çok ilginç olmalı, ilk defa bu konuda bir kitap görüyorum.
  Mutlaka okuyacağım.

 12. Şirvan Şirvan 22/01/2020

  Bütün erkek ve kadınların kesinlikle okuması gerekilen bir kitap yazara çok teşekkür ederim.

 13. Mine Yılmaz Mine Yılmaz 23/01/2020

  Çok ihtiyaç duyulan bir konu… Kitap ilgimi çekti gerçekten. Sitenizi de çok severek takip ediyorum ..

 14. Sema İslim UTANDI Sema İslim UTANDI 23/01/2020

  Kadın Psikolojisi kitabından sonra merakla beklediğim kitaptı.. Akif Manaf çok yakından takip ettiğim bir yazar..Herkese tavsiye ederim.

 15. Güven Güven 23/01/2020

  Böyle bir kitaba çok ihtiyaç vardı, karşılıklı anlayış geliştirmek ve empati için de okunmalı. Yazarın diğer kitaplarından bazılarını okuduğum için bu kitapta okuyanlarda son derece farkındalık oluşturacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir