İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ayça Özefe’nin “Başka Dünyaya” İsimli Teklisi Dijital Platformlarda Yerini Aldı

Alternatif müziğin genç ve başarılı isimlerinden olan Ayça Özefe’nin bağımsız olarak yayınladığı “Başka Dünyaya” isimli tekli çalışması tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Müziğini duyguların silahı olarak kullanan ve aynı zamanda sesini her geçen gün daha çok duyurup birçok insana ses olan Ayça Özefe şarkıları ile hikayesini anlatmaya devam ediyor.

Genç yaşında yaşadığı zorluklara rağmen yılmadan ümitle devam ettiği hayatında, okul, aile, arkadaşlık ve müzik dengesini başarılı bir şekilde kuruyor. Mücadelesi ve umudu şarkı sözlerine yansıyor. Şarkısı “Yıkılmam Asla” da geçen sözler gibi; elindeki gitarı ve kalbinden gelen sözleri, bu sektörde onu ayakta ve güçlü tutuyor, Ayça Özefe bu dijital platformda seninle aynı duygularda buluşuyor.

Ayça Özefe, “Başka Dünyaya” isimli yeni teklisinden şöyle bahsetmiştir;  “Başka Dünyaya” bağımsız bir şekilde de bu sektörde var olabileceğimin , sadece yeteneğimle de sesimi duyurabileceğimin kanıtı olsun istiyorum. Dinlerken yaz akşamında tatlı tatlı esen rüzgar vuruyor sanki bedenime, yumuşak ve doğal. Öte yandan kapalı bir havada ormanda yalnız yürürcesine hüzün ve kasveti hisettiriyor. Uzaklara kaçmak istiyorum, başka bir dünyaya. Şarkıda bu kaçışın getirdiği umut ve kaçma sebebini yaratan hüzün ve yıpranmışlık var. 

Söz&Müzik: Ayça Özefe

Aranje: Hugola

Mix&Mastering: Olcay Demirci

Gitar: Samet Kılıç

Yönetmen: Ozan Yel

Kurgu: Ethem Melih Duman, Ozan Yel

Renk: Rasin Güney Baştürk

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir