İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Barış Çapkın’ın ‘Ağladım İçime’ Şarkısı OnAir Sahne Etiketiyle Yayımlandı

Barış Çapkın söz ve bestesi kendisine ait olan “Ağladım İçime” ile duygusal dünyasından kesitleri içtenlikle paylaşıyor.

“Ağladım İçime” dinamik bir müzikal altyapı üzerine söylenen hüzünlü vokallerden oluşuyor. Çapkın, hızlı hayatın hızla geçen yolculuğu içerisinde yaşadıklarını anlatıyor. Şarkının sözleri ile yorumundaki hüzün dikkat çekiyor.

Barış Çapkın şarkısını anlatırken: “Yalnızca kendimizle konuşabildiğimiz ve cevaplarını kendimizde aradığımız hüzünlerden” ilham aldığını ifade ediyor.

“Ağladım İçime” şarkısına Yunus Sönmezay tarafından bir de klip çekildi. Klipte rol alan Barış Çapkın, klasik arabasıyla seyahat ederken insanların hikayelerini toplayan bir karakteri canlandırıyor.

Kayıt, düzenleme ve miks işlemlerini kendi stüdyosunda yapan sanatçı, mastering işleminde ise Selim Sayarı ile iş birliği yapmış. Şarkının kapak tasarımı da Tahir Keskin’e ait. 

Barış Çapkın, daha önce Peyk gibi gruplarla yaptığı iş birlikleri ve proje çalışmaları ile tanınıyordu, sanatçı yoluna solo olarak devam ediyor.


“Ağladım İçime” şarkısına tüm dijital platformlardan ve klibine OnAir Sahne YouTube kanalından ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir