İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Beaten Fame’in “Zinde” Albümü 1 Mart’ta Yayında

Uzun bekleyiş artık sona eriyor. Elçin Orçun ve Güven Gültekin ikilisinden oluşan BEATEN FAME’in 1 Mart günü yayımlanacak yeni albümü “Zinde”den tadımlık 5 şarkı Epic Istanbul/Sony Music etiketiyle yayımlandı. Hip-hop, R&B, dubstep, trip-hop gibi tarzların başarılı örneklerini müzikseverler ile buluşturan ikilinin, insanları keyifli bir maceraya sürükleyen bu albümden yayımlanacak Adil Alpakın yönetmenliğindeki video klibi “Peri Tozu” da sonunda dinleyiciyle buluştu.

İçsel bir isyan ile gelen uyanışın anlatıldığı “Zinde” albümündeki tutarlı duruş, BEATEN FAME’in ışıldayacak kariyeri için kulakları doyuran bir çalışma niteliği taşıyor. Müzik, miks ve aranjelerini Güven Gültekin’in üstlendiği albümde, mastering Mahmood Sadeghi, tüm sözler ve vokaller ise Elçin Orçun’a ait. 

Derdini anlatabilmenin en iyi yolu olarak müziği seçen BEATEN FAME yeni albümü şu sözlerle anlatıyor;

“Bu zindelik bir sabah soğuğu, kahve veya soğuk bir duş zindeliği değil, bu zindelik ateşle gelen, sorular soran, cevapları da kendi bulan, içinde yoğrulan, kavrulan ne varsa çıkıp gitmesi için çalıştıran, isyanın getirdiği uyanışla, insanı zımba gibi hazır tutan bir zindelik. Komşu, var mısın yok musun?”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir