İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bilge Kağan’dan Red Bull 60 Seconds’a Özel Kanun Performansı!

Müzisyenlerin yeteneklerini yerel enstrümanlarla 60 saniyede sergilediği ‘Red Bull 60 Seconds’ ile sanatçılar unutulmaz performanslara imza atmaya devam ediyor. Red Bull 60 Seconds’ın ilk sezonunun son konuğu, KÖFN grubu üyelerinden Bilge Kağan Etil oldu. Bilge Kağan Etil’in yerel enstrümanlardan kanun ile 60 saniye içinde sergilediği muhteşem performans, Red Bull Türkiye’nin Instagram ve TikTok hesaplarında dinleyicilerle buluştu. Kamera arkası görüntüleri ve röportaj ise redbull.com sayfasından izlenebiliyor.

Red Bull’un Türkiye’nin en yetenekli sanatçılarına daha önce alışık olmadıkları yerel müzik aletlerini deneyimleterek sıra dışı deneyimler sunduğu Red Bull 60 Seconds serisinin 4. konuğu, sevilen müzik grubu KÖFN’den prodüktör, müzisyen ve aranjör Bilge Kağan Etil oldu. Müzisyenlerin 60 saniye içinde yepyeni bir parça yarattığı performansların büyük ilgi gördüğü Red Bull 60 Seconds video serisinde kanun ile bir performans sergileyen Bilge Kağan Etil, alışılmış tarzının dışına çıkmasıyla müzikal yeteneğini bir kez daha sergilemiş oldu.

Red Bull’un Instagram ve TikTok hesaplarından izlenebilen Red Bull 60 Seconds, yeni sezonda birbirinden farklı isimlerle müzik severlere sürpriz yaşatmaya devam edecek.

Red Bull TikTok hesabı: https://www.tiktok.com/@redbulltr/video/7312482721605995781?lang=en

Red Bull Instagram hesabı: https://www.instagram.com/p/C01tmIyMjnH/

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir