İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Martino’nun İlk Albümü “11:23”ün İkinci Şarkısı “Bana Ne” Yayında!

Kendine özgü tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Martino, ikinci şarkısı “Bana Ne”yi klibiyle birlikte Universal Müzik Türkiye ve Kamp Records etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu.

Türkiye müzik piyasasında daha önce denenmemiş bir sound’a sahip olan Martino’nun “11:23” albümünün prodüktörlüğünü ülkemizin en önemli müzik prodüktörlerinden biri olarak gösterilen VEYasin üstlendi.

Martino, önümüzdeki hafta albümden bir tekli daha paylaşacak ve 7 şarkılık albüm 4 Eylül tarihinde yayında olacak.

“Bana Ne”nin Eymen Topçuoğlu ve Can Esat Yalkın’ın yönetmenliğinde çekilen klibi;

Martino Hakkında

Laçin Martynov, 1998 yılında İtalya’nın Milano kentinde doğdu. Ailesi dört nesildir müzisyenlerle dolu olduğu için 5 yaşında kemana başladı. Profesyonel keman eğitimi sırasında ANTDOB çocuk korosunda söyledi ve çocuk oyunlarında rol aldı. Antalya Devlet Konservatuarı’nda eğitim aldı. Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’yla konser verdi ve uluslararası yarışmada derece aldı. Ortaokulda kemanı bırakıp eğitimine Anadolu lisesinde devam etti. 2016 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünü kazanan Martino, lisans ikinci yıldayken VEYasin’le albüm yapmaya başladı. Kariyerinin yöneldiği yol dolayısıyla ODTÜ’yü bırakıp 2019-2020 döneminde Bilgi Üniversitesi Müzik bölümünü tam burslu kazanıp 1. sınıftan lisans eğitimine baştan başladı. Şu an akademik ve profesyonel olarak müzik kariyerine şarkıcı ve söz yazarı olarak devam ediyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir