İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘XXF: Very Very French Festival’ bu hafta başlıyor

Fransız Kültür iş birliğiyle Zorlu PSM’de gerçekleşecek XXF: Very Very French Festival kapsamında Fransız çağdaş müzik sahnesinin yıldızlarından Charles Pasi ve birçok müzik türünü başarıyla harmanlayan Bachar Mar-Khalifé Turkcell Platinum Sahnesi’ne konuk olurken; “Anatolian Power”, Anadolu’nun tüm renklerini Studio’ya taşıyacak. Yugoslavya kökenli dünyaca ünlü blues gitaristi ve vokalisti Ana Popovic, Studio’da unutulmaz bir konsere imza atacak. Turkcell Platinum Sahnesi, sevilen müzikal Damdaki Kemancı’ya ve Kaan Sekban’ın Saçmalar adlı talk show’una ev sahipliği yapmaya devam ederken; Zorlu PSM’nin yepyeni prodüksiyonu Gerçek’e de perde açacak. Sezon boyunca sergilenecek Zorlu PSM yapımı Gece Sempozyumu, 22.İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında Sky Lounge’da tiyatroseverlerle buluşacak.

XXF: VERY VERY FRENCH: CHARLES PASI // 24 KASIM 2018 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Armonikasının üzerine eklediği büyülü sözlerle Fransız çağdaş müzik sahnesinin en etkili isimlerinden biri haline gelen Charles Pasi, Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde! İlk albümünü 22 yaşında yayımlayan, bu albümüyle International Blues Challenge’da dünyanın en iyi blues albümleri sıralamasında beşinci olan Charles Pasi, 34 yaşına gelene kadar dünyanın dört bir yanına taşıdığı müziğiyle Fransız Kültür iş birliğiyle gerçekleşen XXF Very Very French Festival kapsamında müzikseverlerle buluşacak.

Kapı Açılış: 20.30

Charles Pasi: 21.00

Bilet Fiyatları: 1.Kategori: Tam-90 TL, Öğrenci-65 TL // 2.Kategori: Tam-70 TL, Öğrenci-50 TL

XXF: VERY VERY FRENCH: ANATOLIAN POWER // 24 KASIM 2018 // STUDIO // 20.30

Fransız Kültür iş birliğiyle gerçekleşen XXF Very Very French Festival, 24 Kasım akşamı Anadolu’nun renklerini Zorlu PSM’ye taşıyor! Studio’nun ev sahipliği yapacağı en özel gecelerden biri olan ‘Anatolian Power’da, Derya Yıldırım & Grup Şimşek, Kozmonotosman, Elektrohafız ve Grup Ses gibi Türkçe saykodelik müzik sahnesinin yaratıcı isimleri sahneye çıkıyor.

Kapı Açılış & Grup Ses: 20.30

Elektro Hafız: 22.00

Derya Yıldırım & Grup Şimşek: 23.30

Kozmonotosman (live): After Party

Bilet Fiyatları: Tam-70 TL // Öğrenci-50 TL

XXF: VERY VERY FRENCH: BACHAR MAR-KHALIFÉ // 29 KASIM 2019 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Beyrut-Paris merkezli bir üsse sahip bağımsız kompozitör Bachar Mar-Khalifé alternatif bir oryantalizm için XXF: Very Very French Festival programında Zorlu PSM’de yerini alıyor. Klasik, elektronik, rock ve birçok farklı başlıkta değerlendirilebilecek bir müzikal yaklaşıma sahip olan Bachar Mar-Khalifé, dinleyicilere müzikal bir serüven yaşatacak.

Kapı Açılış: 20.30

Bachar Mar-Khalifé: 21.00

Bilet Fiyatları: 1.Kategori: Tam-75 TL, Öğrenci-60 TL // 2.Kategori: Tam-55 TL, Öğrenci-45 TL

GERÇEK ‘LA VÉRITÉ’ // 28 KASIM 2018 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Zorlu PSM ve Talimhane Tiyatrosu ortak yapımı “Gerçek” (La Vérité), The Guardian gazetesi tarafından “çağımızın en heyecan veren oyun yazarı” olarak nitelendirilen Fransız romancı ve oyun yazarı Florian Zeller’ın eserinden uyarlandı. Nefes kesen anlarıyla her sahnede seyircinin algısını değiştirmeyi başaran ve şaşırtan oyunun kadrosunda Kubilay Tunçer, Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan ve Özge Özder gibi değerli oyuncular yer alıyor. Dostluk, şüphe, ihanet ve gerçek kavramlarını ele alan komedi Gerçek, Mehmet Ergen yönetmenliğinde tiyatroseverlere hafızalara kazınacak bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Sezon boyunca Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak yapımın prömiyeri 28 Kasım’da gerçekleşecek.

Bilet Fiyatları: 1.Kategori: 100 TL, 2.Kategori: 80 TL, Öğrenci-50 TL

ANA POPOVIĆ BAND // 23 KASIM 2018 // STUDIO // 20.30

Zorlu PSM, 23 Kasım’da Ana Popović’le benzersiz bir blues deneyimine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Yugoslavya kökenli dünyaca ünlü blues gitaristi ve vokalisti, Studio’da konser verecek. Müzik dünyasına babasının dev plak koleksiyonundan ilham alarak 15 yaşında adım atan sanatçı, kariyerine birçok albüm çalışması ve ödül sığdırdı. Dünyanın dört bir yanında konserler veren ve caz sahnesinin en önemli isimleriyle beraber çalışma fırsatı bulan Popovic, İstanbul’daki sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor.

Kapı Açılış: 21.00

Ana Popovic Band: 22.00

Bilet Fiyatları: Tam – 80 TL // Öğrenci – 65 TL

DAMDAKİ KEMANCI // 23 KASIM 2018 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Zorlu PSM’nin ilk Türkçe müzikal prodüksiyonu olarak Talimhane Tiyatrosu iş birliğiyle sanatseverlerle buluşan efsane müzikal Damdaki Kemancı (Fiddler on the Roof), Turkcell Platinum Sahnesi’nde! “Sütçü Tevye” öykülerinden uyarlanan, Broadway’de en uzun süre sahnelenen 15 eserden biri olarak kayıtlara geçen Damdaki Kemancı müzikalinin oyuncuları arasında Binnur Kaya, Mehmet Ali Kaptanlar, Özgür Çevik ve Ceren Gündoğdu gibi değerli sanatçılar yer alıyor.

Bilet Fiyatları: 1.Kategori: 120 TL, 2.Kategori: 100 TL, 3.Kategori: 85 TL, 4.Kategori: 70 TL, 5.Kategori: 60 TL, 6.Kategori: 40 TL

22.İSTANBUL TİYATRO FESTİVALİ: GECE SEMPOZYUMU // 24 KASIM: 21.00, 25 KASIM: 16.00 & 21.00, 26 KASIM: 21.00, 27 KASIM: 21.00 // SKY LOUNGE

Zorlu PSM’nin sezona damga vuracak yeni prodüksiyonu “Gece Sempozyumu”, 22.İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında Sky Lounge’da sahneleniyor. Sezon boyu sahnede olacak prodüksiyon; İstanbul Tiyatro Festivali, Platform 0090 (Belçika) ve Flaman Kraliyet Tiyatrosu iş birliğiyle sanatseverleri bekliyor. Flaman Kraliyet Tiyatrosu yönetmenlerinden Mesut Arslan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu; Güven Kıraç, Derya Alabora, Serhat Kılıç ve Mert Fırat gibi usta oyuncuların rol aldığı yapım, Türkiye’de daha önce eşi benzeri görülmemiş bir tiyatro deneyimi sunuyor.

Bilet Fiyatları: Tam-80 TL // Öğrenci-10 TL

KAAN SEKBAN “SAÇMALAR” // 26 KASIM 2018 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

10 yıl boyunca bir bankada kurumsal hayatın içinde beyaz yakalı olarak çalıştıktan sonra istifa edip Amerika ve Türkiye’de oyunculuk eğitimleri alan, yurt içi ve yurt dışında çeşitli müzikal ve operalarda rol alan Kaan Sekban, ‘Kaan Sekban Saçmalar‘ adlı talk show’uyla Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde olacak.

Bilet Fiyatı: 70 TL

Haber: Ayşe Devecioğlu

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir