İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Barçın’dan “Terk Edilmiş Gibi”ye Yeni Yorum


Güçlü sesiyle ve özgün tarzıyla müzik dünyasına iddialı bir merhaba diyen Barçın, değerli sanatçı Hüseyin Altın’ın unutulmaz şarkısı ”Terk Edilmiş Gibi”yi yeniden yorumladı.

Sözleri Gönül Şen’e, müziği Mustafa Sayan’a ait olan ”Terk Edilmiş Gibi”nin yepyeni ve günümüz alt yapısına uygun düzenlemesi ise Cenk Kandıralı imzası taşıyor.

Barçın, yeniden seslendirdiği ‘’Terk Edilmiş Gibi’’ şarkısı ile ilgili duygularını ve heyecanını ise şu sözlerle anlatıyor:

‘’Rahmetli Hüseyin Altın’ın eski bir şarkısı ‘’Terk Edilmiş Gibi’’ beni de derinden etkileyen bir şarkıdır; özellikle kızı Hilal Altın’la tanışıp mezar taşında şarkının ilk mısrasının yazdığını öğrenince daha da etkilenip şarkıyı aldım, umarım beğenisi ve dinleyeni bol olur.’’

Barçın’ın yepyeni projesi ‘’Terk Edilmiş Gibi’’ şarkısının klibi ise Ferhat Göçer’in evindeki stüdyosunda 6 saate yakın bir sürede çekildi. Ercan Şencan yönetmenliğinde çekilen klipte Barçın, şarkının sayısız anılarla ve değerlerle dolu her mısrasını klip görüntülerinde yüzüne de yansıtıyor.

Barçın’ın yeni projesinin prodüktörlüğünü ise son dönemlerin başarılı isimlerinden Erkan Şen üstlendi.

‘’Terk Edilmiş Gibi’’ Beyond Recordings etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında!


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir