İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Beatriz Alvarez Guerra Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

28 yaşındaki İspanyol oyuncu Beatriz Alvarez Guerra trajik bir kaza sonucu hayatını kaybetti. Kendisinden 3 yaş küçük erkek arkadaşının kullandığı otomobil, yollarının dar ve virajlı olduğu bilinen Pontevedra bölgesindeki Almofrei Nehri’ne uçtu. Otomobili kullanan sevgilisi kurtulurken ünlü oyuncu hayatını kaybetti. Kazadan yara almadan kurtulan ve ehliyeti olmayan sevgilisi ise cinayetle suçlanıyor.

Beatriz Alvarez Guerra kimdi?

1994’te Madrid’de doğan Beatriz Alvarez Guerra çok genç bir oyuncu, yapımcı, yönetmen ve modeldi. Beatriz şov dünyasına girme hayalini gerçekleştirmek için çok çalışıyordu ve kariyerinin daha henüz başlarındaydı.

İspanyol oyuncu özellikle memleketinde birçok film, kısa film ve TV dizisinde yer aldığı için oldukça tanınıyordu. Özellikle 2011’de 10 filminde ve 2022’de Te fuiste antes que el tiempo kısa filminde ve Merino: Dilemas en la oscuridad adlı müzik videosunda rol aldı . 2019 yılında Anclados dizisinin başrol oyuncuları arasında yer aldı .

Instagram’da profili gizli olduğu için pek takipçisi yoktu, ancak biyografisinde yazdıkları herkese açık kaldı: film ve dizi yönetmeni ve serbest yapımcı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir