İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ferit Tunçer’in Yeni Şarkısı “Hüküm” Yayında!

Ferit Tunçer’in dijital platformlardaki çıkış şarkısı “Hüküm”, OnAir Sahne etiketiyle yayımladı.

Aslında müzikseverlerce yakından tanınan bir isim Ferit Tunçer. Rock ve metal dinleyicileri İllegal Süttozu ve nreAson grubundan, popüler müzik dinleyicileri ise 90’ların unutulmazlarından AF grubunun solisti olarak tanıyor onu. Ve Ferit Tunçer artık solo projelerine ağırlık vermiş durumda.

“Hüküm”, sert tarzı, mesaj içeren sözleri ile özlediğimiz soundda bir şarkı. Ferit Tunçer şarkının yolculuğunu şöyle dile getiriyor: “Gezegenin, doğanın, hayvanların, birey ve toplumların adalet arayışı ve hüküm isteği beni bu şarkının sözlerini yazmaya yönlendirdi ve bu soruna bir ses olmak istedim. En kısa zamanda adalet ve hükmün eşit sağlandığı bir dünyada yaşamamızı dilerim.”

Şarkının ruhuna uygun olarak karanlık temada gerçekleşen klipte müzisyen performansına öncelik verilmiş. Klibin yönetmenliği ve montajı ise “the Eye of the Witch” tarafından gerçekleştirildi.

Ferit Tunçer, teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak kendi kayıt stüdyosunu kurup sadece besteci ve solist kimliği ile yer almayan; kayıt, mix ve masteringini de kendisi yapabilen bağımsız bir müzisyen. Hüküm şarkısını dijital platformalardan, klibini ise OnAir Sahne YouTube kanalından takip edebilirsiniz.

Ferit Tunçer / Hüküm Dijital Platformlar:
Spotify / Apple Music / Fizy / YouTube Music

Ferit Tunçer Sosyal Medya:
Instagram / Twitter

OnAir Sahne Sosyal Medya:

Instagram I Twitter I Facebook I TikTok

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir