İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gerçek (Truth) Kitabı İngilizce Çıktı!

Kişisel gelişim alanında 70 kitabın yazarı olan ve kitapları bugüne kadar 73 dile çevrilen tek Türk yazarı dünyaca ünlü yazar Akif Manaf’ın, Gerçek Nedir ve Nasıl Keşfedilir? kitabı şimdi de İngilizce olarak yayınlandı!

Bireyi gerçekten uzaklaştıran tüm dayatmaları görmek, gerçeği tüm boyutları ile anlamak ve gerçeğin tüm şifrelerini çözmenin mümkün olduğu Gerçek (Truth) tam bir başucu kitabı niteliğinde.

Yazdığı 70 kitap ile isminden sıkça söz ettiren, tüm dünyada çok geniş bir okur kitlesi bulunan Manaf, Gerçek (Truth) kitabında insanlığa gerçek olgusunun detaylarını tüm netliği ve derinliği ile sunuyor. Bu kitap sayesinde gerçeği keşfedecek ve yaşamınızdaki mucizelere tanık olacaksınız.

Kitap arka kapaktan:

Gerçeğe ulaşmak için tüm alışkanlıklar ve bağımlılıklar aşılmalıdır. Gerçeğe erişmek için tüm gerçekdışı şeylerin yıkılması gerekir. Yalnızca tüm gerçekdışı olanlar gidince gerçek olan gelir. Gerçek olanın gelişine hazır olmalısın.

Gerçek, bir nesne gibi verilemez çünkü nesnel değildir. O yüzden de geri alınamaz. Sen bir kere gerçeğe eriştin mi o ebediyen seninledir. Zaten seninleydi, sadece sen onu unutmayı tercih etmiştin. Tekrar hatırlamayı tercih edince, gerçek özündedir.

Gerçeği görmek için seni çevreleyen bütün gerçekdışı olanları ortadan kaldırıp çırılçıplak kalmalısın çünkü yalnızca o zaman gerçeği tüm çıplaklığıyla görebilirsin. Çıplak gerçek senin özünde ebediyen var. Sen özünle bütünleşince gerçeğin kendisi olacaksın çünkü sen gerçeksin.

Gerçek bireyi yüreklendirir. O yüzden gerçeği bilen birey cahil kalabalıktan korkmaz ve ona karşı durur. Gerçek onu bilen bireyin titreşiminde yaşar ve gerçeği arayanların yüreğini titretir çünkü gerçek varoluşsal bir titreşimdir.

İnsan gerçek ile karşılaştığında zekâsı uyanmış olmalıdır çünkü aksi takdirde gerçeği tanıyamaz. Zekâyı uyandırmak ve gerçeği tanımak için birey tüm önyargılardan özgürleşmelidir.

Gerçek (Truth) kitabını okuyan herkes gerçek konusundaki bütün sorularına cevap bulacak!

Gerçek nedir?
Gerçek simülasyonu nedir?
Gerçek bilmecesi nedir?
Gerek uyanışı nedir?
Gerçek armağanı nedir?
Gerçek mucizesi nedir?
Gerçek paradoksu nedir?
Gerçek şoku nedir?
Gerçek gizemi nedir?
Gerçek potansiyeli nedir?
Gerçek zirvesi nedir?

Kişisel gelişim meraklılarının yakından takip ettiği, günümüzün en sıra dışı yazarlarından olan Akif Manaf, kitaplarında farkındalığı artıran keskin analizler ile öne çıkıyor. Aşk, Değişim, Yaratıcılık, Mutluluk, Zekâ, Başarı, Ahlak, İnsan, Devrim, Hırs, Şöhret, Siyaset gibi insana dair hemen her konuda toplam 70 eseri bulunan Manaf, şaşırtıcı bir sadelik ve akıcı bir anlatımla her kesime hitap ediyor. Gerçek (Truth) kitabı, pandemi sebebiyle herkesin ağırlıkla evlerinde olduğu bu dönemde keyifle okunabilecek bir başucu kitabı.

7 Yorum

 1. Su Su 17/07/2020

  Akif Manaf’ın tüm kitaplarını heyecanla takip ediyorum. Çok üretken bir yazar….

 2. Duru Duru 18/07/2020

  Yazarın kitaplarını okuyorum ve çok beğeniyorum, Harika ????????

 3. Özden Güçlü Özden Güçlü 18/07/2020

  Kitabin Türkçesini okuyup çok beğenmiştim, ingilizce versiyonunun çıkması çok mutlu etti. Teşekkürler

 4. Birlik Yıldırım Birlik Yıldırım 18/07/2020

  Gurur duydum, harika başarılar…

 5. Zeynep Erdogan Zeynep Erdogan 19/07/2020

  Harika tşk

 6. Fidan Başarılı Fidan Başarılı 19/07/2020

  Ne kadar güzel hazırlanmış bir haber teşekkürler

 7. Hatice Özel Hatice Özel 27/08/2020

  Kitabın ingilizcesini yeni edindim.Turkce olarak da okumuştum.Herkese tavsiye ederim.Gercegi arayanlar için etkili bir kitap????????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir