İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Joseph K, The Stay Warehouse’da 

The Stay Warehouse, tiyatro hafta sonlarına özel olarak kurulan sahnesinde 16 Nisan’da ‘Joseph K.’ oyununu ağırlıyor. İngiliz yazar Tom Basden’ın kara mizah yüklü uyarlamasında, Joseph K. Franz Kafka’nın yüz yılı devirmesine rağmen zaman aşımına uğramayan Dava’sının yeniden görülmesi için modern dünyanın labirentlerine bırakılıyor.

Mert Fırat, Didem Balçın, Onur Dilber, Özgün Aydın’dan oluşan oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile oyun, 90 dakika, tek perde olarak sahneleniyor. Özgürlüğüne yeniden kavuşmaya çalışırken adalet sistemiyle savaşa giren Joseph K’nın hikayesi The Stay’de izleyiciyle buluşuyor. 

Misafirlerinin tüm konforunu düşünerek unutulmaz bir sahne deneyimi sunan “The Stay Warehouse Tiyatro Hafta Sonu”na 24 suitten birinde konaklayarak ya da Mobilet üzerinden etkinlik bileti satın alınarak katılınabiliyor. 

Türkiye’deki uluslararası sertifikalı ilk karbon nötr otel grubu The Stay bünyesinde yer alan The Stay Warehouse, lokal tatlarla harmanlanan lezzetli menüsü, ısıtmalı açık havuzu, geniş bahçesiyle yıl boyu devam eden sanat etkinlikleri, konserler, festivallerle de huzur ve eğlencenin buluştuğu bir atmosfere ev sahipliği yapıyor. Bulunduğu bölgeyi hissetmek isteyen misafirler ise ister klasik ister elektrikli bisikletler ile ya da doğa yürüyüşü yaparak keşfe çıkabiliyor. The Stay Warehouse misafirlerini şömine başında geniş bir kütüphanede farklı dünyalara yolculuk yaparak dinlenmek de mümkün. 

Yılın her döneminde hizmet veren The Stay Warehouse, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir