İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TOYKONTAKT Seçkisi, Trendyol Sanat Desteğiyle Mamut’ta

Trendyol Sanat, bağımsız yetenekleri sanat profesyonelleri ile buluşturan Mamut Art Project’in 11. Edisyonuna eş sponsor oldu. Sergi kapsamında aynı zamanda multidisipliner sanatçıların tasarım oyuncaklarını bir araya getiren “Toykontakt” başlıklı seçki de Trendyol Sanat’ın desteğiyle görülebilecek. Trendyol Sanat için Mamut Art Project’in oluşumu Mamut Limited tarafından derlenen Toykontakt Özel Seçkisi 27 Mayıs’tan itibaren, Trendyol’da satışa sunulacak. Toykontakt seçkisini yakından görmek isteyenler ise 22-26 Mayıs 2024 Tarihleri arasında Yapı Kredi bomontiada’da düzenlenen Mamut Art Project’i ücretsiz olarak ziyaret edebilir.

Teknoloji ve e-ticaret alanındaki uzmanlığını toplumsal fayda yaratacak pozitif etki projeleri geliştirmek üzere kullanan Trendyol, dijital sanat platformu Trendyol Sanat ile genç ve yaratıcı sanatçılara destek vermeye devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanından gelen bağımsız yetenekleri sanat profesyonelleri ile buluşturan Mamut Art Project’in heyecanla beklenen 11. Edisyonu, 22-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında Yapı Kredi bomontiada’nın üç mekanına yayılarak gerçekleşecek. Trendyol Sanat eş sponsorluğunda düzenlenen Mamut’ta 41 farklı sanatçının eserleri sergilenecek. 

Tasarım oyuncaklar Trendyol Sanat desteğiyle Mamut Art Project’te

Birbirinden değerli sanatçıları sanatseverlerle buluşturarak Türkiye’de sanatsal üretimi her an herkes için ulaşılabilir kılan Trendyol Sanat, Mamut eş sponsorluğunu yanı sıra multidisipliner sanatçıların tasarım oyuncaklarına da kucak açtı. Türkiye’de oyuncak sanatı alanındaki üretimlerin yaygınlaşması için kurulan TOYART.İST’in Bülent Gültek ve MRE küratörlüğünde hazırlanan üçüncü sergisi “Toykontakt”, Trendyol Sanat desteğiyle Mamut Art Project’de görülebilecek.

Türkiye’nin dört bir yanından koleksiyonerler ve oyuncak sanatına ilgi duyanlar, Toykontakt Trendyol Sanat Özel Seçkisi’ne 27 Mayıs’tan itibaren Trendyol’dan ulaşabilecekler. Mamut Art Project’in oluşumu Mamut Limited tarafından derlenen seçki, TOYART.İST çatısı altındaki sanatçıların ilgi çekici tasarımlarından oluşuyor. Seçkide, Burak Şentürk, Burak Beceren, Bülent Gültek, Can Dağlı, Cihan Gelerli, Cins, Defo, Fatih Öztürk, HAM, Kilink Custom Toys, MRE, Murat Kalkavan, Selin Arısoy (LaserPigeon Toys), Selin Çınar, Tuba Girgiç, Vamk ve Yiğit Yerlikaya’nın karakter tasarımları ve popüler kültür ürünlerine mizahi yaklaşımlar içeren tasarım oyuncakları yer alıyor. Trendyol’da aynı zamanda sanatçıların özel limitli edisyon illüstrasyonları da satışa sunuluyor.

27 Mayıs itibarıyla, Trendyol web sitesinden ve mobil uygulamada “Hizmetlerim” bölümünde yer alan Pozitif Etki logosuna tıklayarak Trendyol Sanat platformundan Toykontakt seçkisine ulaşmak mümkün. Limitli edisyon illüstrasyonları ise linke tıklayarak şimdiden keşfedebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir